Alma Želvienė

Gyvenime labiausiai vertina tarpusavio ryšį, jį ir stengiasi kurti bei puoselėti su savo kelyje sutiktais žmonėmis.

2008 metais baigusi psichologijos bakalauro studijas, 2010 metais įgijo edukacinės psichologijos magistro laipsnį Vilniaus Universitete. Jau dešimt metų dirba psichologe švietimo sistemoje, vadovauja psichologijos studentų praktikai, šešerius metus veda seminarus pedagogams, tėvams, konsultuoja šeimas ir vaikus, vykdo privačią praktiką. Alma – sertifikuota emocinio intelekto lektorė.

„Šiuo metu augindama dukrytę, augu kartu su ja. Žengiant į antruosius jos gyvenimo metus, mielai vėl lauksiu Jūsų savo kabinete ir seminaruose.“

http://www.seimospsichologe.lt/

https://www.facebook.com/seimospsichologe/

Martynas Bagdanskis

– Mėgsta gaminti ir negali gyventi be skanaus maisto. 

– Martynas – nuo pat studijų metų dirbo su vaikais. Pirmasis darbas kurį dirbo studijuodamas Psichologijos bakalaurą – ABA terapijos terapiautas. Dirbdamas su autistias vaikučiais Martynas igyjo beprotiškai daug patirties ir supratimo, kaip reikai bendrauti su vaikais, kaip svarbu yra nuoseklus ir metodiškas darbo siekiant kuo efetyvesnio rezultato. Ugdymas per žaidimus – jo nuomone, yra vienas lengviausių būdų ugdyti vaikų kompetencijas – kol vaikai linksmai leidžia laiką, galima dirbti ties jų individualiu ugdymu.

– Po studijų Martynas nenustygsta vietoje – nors ir dirba televizijoje – visuomet ieško būdų ir galimybių, kaip padėti Lietuvos Ateičiai – mūsų vaikams, kurie taps ne tik išradėjais, specialistais bet ir būsimaisiais Lietuvos garsintojasi, seimo nariais, o vėliau ir prezidentais 

– Galbūt Jūsų mažasis saulės spindulėlis bežaidžiant su Mumis išsiugdys valią, kuri padės jam/jai atrasti naują vaistą ar net naują planetą! 

Tomas Kelpša

Psichologas Tomas turi vystymosi psichologijos magistro laipsnį.

Psichologo darbo patirtis:

Nuo 2014 m. dirba su vaikais ir paaugliais: mokyklose, darželiuose, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje.

Tomas Kelpša konsultuoja individualiai ir privačiai, atlieka tyrimus mokyklose, darželiuose,

veda pamokas ir paskaitas, mokiniams, mokytojams ir tėvams,  dalyvauja prevencinėse programose. Šiandien, prisideda prie vaikų ugdymo ir emocinių-socialinių emocijų vystymo mūsų, Pirmyn žaidimams, komandoje.

Tomas teigia, kad niekada neatsisakytų dviejų jam pasiūlytų dalykų: stalo žaidimo ir puodelio kavos.